Teknik Özelikler

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

¨İyi ki taşınmışım¨ hissine hoş geldiniz!

Burası Bayraklı. Şehrin yeni cazibe, yeni iş, yeni yaşam alanı. Bambaşka bir İzmir’in yükseleceği, yeni kent merkezi. Ve aynı zamanda, 8500 yıllık bir medeniyetin de. 8500 yıl önce bu noktadan kurulan İzmir, yeni siluetine, şimdi yeniden aynı noktadan kavuşuyor. 
Değişime hazır mısınız?

Timuçin Çenberci Bayraklı Konutları da bu değişimin ilk öncülerinden. Çünkü Bayraklı Konutları,  yeni kent merkezinin tam kalbinde, tüm yolların bileşkesinde, geniş, ferah, teraslı, park cepheli 42 daireden oluşan üst düzey bir hayat sunuyor. 

Sağlam Zemin: 195 adet 11 metre uzunluğunda, jet kazık üzerine uygulanan 1 metrelik radyan temel ile son teknoloji ürünü güvenli bina.

Sağlam Bina: Timuçin Çenberci Bayraklı Konutları; 30 cm genişliğindeki bodrum perdeleri ve hem temelde, hem bodrumda kullanılan izolasyonlu perdeler ve C35 sınıfı beton ile güçlendirildi. İnşaatın hiç bir sürecinde, İzmir Demir Çelik Sanayi’nin ürünlerinden başka hiç bir demir kullanılmadı.

Ferah Yaşam: Bayraklı Konutları’ndaki her bir daire; 185 – 195 ve 209 metrekarelik, 3+1, ferah ve İzmir standartları üzerinde dairelerde yaşamanız, her bir odası güneş alan evinizde hayata aydınlıkla bakmanız için projelendirildi.

Güvenli yaşam: Bayraklı Konutları’nın en önemli özelliklerinden biri de güvenlik ve özel yaşama saygı. Girişte bulunan güvenlik noktası, konut ortak alanlarında bulunan kapalı devre kamera sistemi ve görüntülü diafon sistemi; güvenliğini maksimum ölçüde sağlamak üzere tasarlandı.

Aktif Yaşam: Bayraklı Konutları’nda her şey konforunuz, sağlığınız ve hayattan keyif almanız üzerine konumlandırıldı. Güne kendi spor salonunuzda başlayıp gün batımını geniş terasınızda karşılamanız için her şey düşünüldü.

Dertsiz Yaşam: Giderek daralan İzmir trafiğinde, her bireyin kabusu haline gelen otopark sorunu; Bayraklı Konutları’nın sunduğu 20’si kapalı, 22’si açık 42 araçlık otopark ile çözülüyor. Bayraklı Konutları sakinleri, otopark derdi yaşamıyor.

Sıcacık Yaşam: Bayraklı Konutları, merkezi doğalgaz ile ısınıyor. Bu yüzden kış boyunca sıcacık; sıcak su kullanımı açısından konforlu, güvenli ve hesaplı.

Üst Düzey Yaşam: Bayraklı Konutları’ndaki her daire, otomatik panjurundan alüminyum pencerelerine, en iyi kalite yer seramiklerinden, armatürlerine; stil sahibi bir iç mimari anlayışı ile projelendirildi. Girişinden mutfağına, üst düzey bir yaşamın izlerini taşıyacak şekilde tasarlandı.

Yeşil Yaşam: Bayraklı Konutları, İzmir’in en büyük yeşil alanlarından biri olan Mansuroğlu Parkı’na bakıyor. Önü hiç kapanmayacak, çocuklarını ve tüm aileniz  yemyeşil bir parkın keyfini çıkaracak. Yan cephedeki yeşil alan ile doğa ile iç içe yaşama hissiniz iki katına çıkacak.