Firmamiz Hakkında

Timuçin Çenberci işe önce güven inşa ederek başladı...

1988 yılında kurulan aile şirketlerine 1991 yılında katıldı.
Kısa sürede şirketin bel kemiği olurken, finanstan yatırıma, personel yönetiminden satın almaya; iş hayatını her alanda deneyimleme ve yaşayarak öğrenme fırsatı buldu. 18 yaşında başladığı iş yaşamı
yılları ,bugünün temellerini oluşturdu.

2000 senesinde artık kendi kanatları ile uçma zamanı gelmişti.

Bu kararla birlikte; şirketin rotasını üst düzey konut alanları yaratmaya çevirdi. Yoluna, hiç bir ortak almadan, üst üste nitelikli projeler üreterek ve bunları en iyi şekilde tamamlayarak, verdiği sözleri daima yerine getirerek devam etti.

Narlıdere’nin gözde mahallesi Yenikale’deki bugünkü yaşamı ve popülerliği o günden görerek, ilk yatırımını buraya yapan öncü inşaat markalarından biri oldu. Kısa sürede bugünkü şeklini alan Narlıdere Yenikale’deki Timuçin Çenberci evleri, halen örnek gösterilen, ilk sahiplerinin hala mutlulukla içinde yaşadığı, başarılı projeler arasında yer alıyor.

Yenikale projelerini tamamlayan Timuçin Çenberci İnşaat, yine Narlıdere’nin gözde caddesi Mithatpaşa’daki arsalarını da projelendirerek, burada da tercih edilen, üst düzey konut alanları yarattı.

Bugünlerde İzmir’in Yeni Merkezi Bayraklı Bölgesinin tam kalbinde yer alan Timuçin Çenberci Bayraklı Konutları’nın inşaatını büyük bir heyecan ve kararlılıkla yürüten firma; yıllarca adını taşıyacak projeler üretmeye kararlı.